O FIRMIE

Bio Vege Sp. z o.o. jest częścią grupy vortex energy, której wartości i ideały zakładają dbałość o naturę. Pro-ekologiczny charakter działania firmy, oparty o użycie najnowszych technologii, skłonił Zarząd spółki do stworzenia projektu uprawy ekologicznych warzyw z użyciem probiotycznych organizmów.

Darzymy naturę wielkim szacunkiem. Dążymy do pozostawienia przyszłym pokoleniom czystego środowiska. W naszych działaniach stawiamy na zrównoważony rozwój: chcemy uczynić coś, co w długiej perspektywie przysłuży się społeczeństwu. Jak to czynimy? Przy zaangażowaniu, naszej pasji i wiedzy w zakresie energii odnawialnych i ekologii.
vortex-energy-group.com


 GOSPODARSTWO ROLNO - OGRODNICZE

Warzywa Bio Vege uprawiane są w gospodarstwie Piotra Krajewskiego, który jest jednym z twórców innowacyjnej technologii z zastosowaniem bioorganizmów. Gospodarstwo korzysta z probiotycznych mikroorganizmów w uprawie warzyw od ponad 5 lat.

„Do tego posunięcia skłoniła nas malejąca aktywność i malejąca efektywność stosowania chemicznych środków ochrony roślin, a także chęć wytwarzania i uprawiania zdrowych i bezpiecznych dla człowieka i konsumenta warzyw.”
Piotr Krajewski